Валентин Гладких: багатим можна бути і у бідній країні

Політолог, член ГО «Слово і Діло» та незалежного пулу експертів ІНПОЛІТ Валентин Гладких на своїй сторінці в Facebook проаналізував наслідки революції Гідності та спрогнозував, чого чекати українцям у майбутньому та яких помилок більше не слід допускати.

Пригадую як після Революції Гідності, коли всі перебували в ейфорії, я сперечався із кількома своїми друзями, які категорично не погоджувалися зі мною, коли я говорив, що навіть у разі стрімких і ефективних реформ нинішнє покоління українців старших за 10-15 років, швидше за все житиме і помре у відсталій і бідній країні. І ось надибав підтвердження своєї здогадки. Ха-Юн Чанг «Економіка. Інструкція з використання».

Звісно, неприємно це усвідомлювати але але… 6 % — це вже ДИВО! І це при тому, що відбудуться стрімкі, а головне ЕФЕКТИВНІ реформи. А якщо не відбудуться, або відбуватиметься те, що відбувається зараз, говорити про якесь світле майбутнє не доводиться взагалі. Маю на увазі майбутнє України, а не майбутнє молодих і не дуже «реформаторів», які під пафосними гаслами накосять тут бабла і зландають у більш розвинені країни, насолоджуватися комфортом, який забепечує цивілізація тим, у кого є гроші. 


П.С. Тож слухаючи наступного разу палкі промови нинішніх «реформаторів», або їхніх антагоністів з табору «нео-реформаторів», які розказують про величезний потенціал України, просто зважайте на зазначене нижче і намагайтеся самостійно «прикинути» як ми можемо наздогнати бодай наших сусідів, які, перебуваючи серед далеко не найбагатших країн світу, все одно мають значно кращі за наші і поточні показники, і темпи росту.

А мріяти чи то марити, звісно, нікому не заборонено… Власне, як і бомбити довірливих лохів, які з радістю вірять у вітчизняні Нью-Васюки.

П.П.С. спеціально для дітей природи, які «університетів нє канчалі»: наявність порше, елітної нерухомості, бутіків і євроблях не робить країну багатою. Багатим можна бути і у бідній країні.