Валентин Гладких: напередодні виборів нам обіцяють одне, а потім роблять геть інше

Політолог, член незалежного пулу експертів ІНПОЛІТ Валентин Гладких на своїй сторонці в Facebook підбив підсумки прес-конфереції Слово і Діло в УНІАН, котра відбулася 1 лютого, щодо виконання народними депутатами своїх обіцянок, зафіксованих у передвиборчих програмах. 

Валентин

«Впродовж «осені реформ» дійсно було проголосовано чимало важливих законопроектів. Однак, як виявилося, жодний проголосований упродовж минулої сесії законопроект безпосередньо не співвідноситься з передвиборчими обіцянками тих політичних сил, які ці законопроекти підтримали«, — зазначив Валентин Гладких.

«Простіше кажучи, напередодні виборів нам розказують і обіцяють одне, а потім роблять геть інше. Нагадує анекдот про негра, який знайшовши у пустелі лампу Алладіна загадав три бажання — бути білим; щоб завжди була вода і щоб перед ним жінки знімали нижню білизну, а у результаті був перетворений джином на унітаз у жіночому туалеті…Тож виборцям треба уважніше дивитися не лише за тим як політики виконують свої обіцянки, але й за тим які наслідки для виборців буде мати виконання політиками обіцяного«, — підсумував політичний експерт.