Банкова розкручує тезку Тимошенко на виборах і обіцяє, що він вийде до другого туру — Багінський

Політолог, член незалежного пулу експертів ІНПОЛІТ Андрій Багінський написав блог про двійників у політиці.

Про жінок, чоловіків і «геніальні» рішення. Є у нас такий кандидат Тимошенко Юрій Володимирович. Звичайно, можна вважати повним збігом обставин, що він є тезкою Юлії Володимирівни Тимошенко.
За опитуваннями тезка набирає 2,5%, тому що виборець плутає його з відомою кандидаткою. Трюк з двійниками старий — зазвичай використовується на виборчих округах, а ось на національному рівні чи не вперше. 


І тут би сидіти тихо, адже технологія працює — за умов мінімального розриву між лідеркою «Батьківщини» і Порошенком 2,5% голосів можуть стати ключовими у день голосування. Але тут Банкова робить «геніальний хід»: вона починає розкручувати цього спойлера.


Двовідсотковий кандидат на каналах телебачення підкреслює, що він «божа людина» і планує вийти у другий тур. Днями його ніби-то намагалися підкупити, ГПУ навіть справу відкрила. 


Завдяки такій публічності чоловіка досвідчені виборці 60+ вже зафіксували підміну — тепер вони запасуться окулярами і будуть більш уважно ставити позначку у бюлетні щодо справжньої Тимошенко. Браво Банкова!