Биков: Опоблок зробив послугу Льовочкіну та Бойку

Голова аналітичного центру ІНПОЛІТ Сергій Биков вважає, шо фракція Опозиційного блоку зробила послугу Юрію Бойку та Сергію Льовочкіну, виключивши їх зі складу фракції. Про це він написав у Facebook:

«Якщо нардепи виключені за рішенням фракції, тоді це відверта послуга Юрію Бойку та Сергію Льовочкіну, незважаючи на те, що вони явно порушили партійну дисципліну та етику, об’єднавшись з За Життя без погодження партії. Це збереже всі їх можливості для поширення політичної діяльності.» — заявив Сергій Биков

Експерт зауважив, що партія могла б вчинити інакше, якби було дійсне бажання покарати нардепів, що пішли проти партії.

«У випадку, якщо Бойко та Льовочкін самостійно написали заяву про вихід з фракції (що майже неймовірно), тоді їм доведеться полишити парламент.» — додав Голова ІНПОЛІТ

Якби нардепи самостійно полишили лави фракції, то це б зумовило входження до парламенту наступних двох політиків у виборчому списку, зауважує Сергій Биков:

«У такому випадку, наступними за списком Опоблоку до парламенту зайдуть Олександр Качний та Олександр Коваль. Цікаво, що Олександр Качний очолює Київську обласну організацію ОБ та є депутатом Київської обласної ради від Опоблоку. Відповідно, він матиме обрати, залишитись в облраді чи йти до парламенту.» — резюмував експерт.

Нагадаємо, після виключення народних депутатів Сергія Льовочкіна та Юрія Бойка, за даними ЗМІ, новим головою фракції призначено Вадима Новінського, а його заступником — Олександра Вілкула, який до цього обіймав посаду співголови фракції. Поки офіційного підтвердження цієї інформації на сайті парламенту немає.