Биков: Вперше в історії нинішня влада фальшує соціологію та фальсифікує вибори

Політтхенолог, Голова ІНПОЛІТ Сергій Биков на своїй сторінці в соцмережі написав блог про те, як соціологічний центр Порошенка фальшує соціологію та фальсифікує вибори.

Вперше в історії України ми спостерігаємо, як влада, через соціологічний центр політтехнолога Президента фальшує соціологію та створює ширму для фальсифікації виборів.

Поки нас відволікають заявами про легалізацію маріхуани чи проституції, у реєстрі виборців з’являється додатковий МІЛЬЙОН виборців, реєструється ПОНАД 80 кандидатів у президенти, у регіонах через мажоритарників організується масовий підкуп виборців під виглядом «агітації».

При цьому, майже 80% українців вважають, що держава рухається у невірному напрямку, а голосувати на вибори точно піде лише 45%!

Заниження явки та масова фальсифікація — єдиний спосіб вивести до другого туру представника влади, який має АНТИРЕЙТИНГ 50,6%. Тобто, більше половини громадян за жодних обставин не проголосує за Петра Олексійовича — це дані січневої соціології Рейтингу, Соцмоніторингу, Інфо Сапієнсу та УІСД ім. А. Яременка.