Чим Порошенко відрізняється від Трампа? — політолог Кость Бондаренко

Провідний експерт ІНПОЛІТ Кость Бондаренко розповів, чим, на його думку, президент Петро Порошенко відрязняється від Дональда Трампа.

У суботу британська «The Independent» у рубриці «Long Read» дала великий матеріал, у якому порівняла Дональда Трампа з Борисом Єльциним. Ось кілька цитат:

«Президент, глибоко непопулярний і змушений зіштовхнутися зі скандалом, що зростає, втягнув свою країну у військові дії… Його перемогу на виборах приписують закулісному впливу потужної держави».

«Спирається на підтримку діячів зі сфери безпеки і заможних соратників з сумнівним минулим, але найбільше — на свого найближчого радника в особі доньки. Мінливий, запальний, схильний демонструвати емоції на публіці, з вигляду не здатний справлятися з робочим навантаженням, він, схоже, ледве виконує функції президента».

«Спочатку він вважався прихильником радикальної реформи корумпованої і неефективної політико-економічної системи. Однак потім політику його уряду критикували за те, що вона йшла на користь надзаможним за рахунок простих людей, і його президентство врешті-решт дискредитувало демократичний процес в очах співгромадян».

Прочитав і подумав: так це ж і про Порошенка можна сказати те ж саме. А потім зрозумів: ні, у Петра Олексійовича є суттєва відмінність: у нього немає найближчого радника в особі доньки!