Чому проблеми та народні обранці живуть у різних реальностях? — політолог

Андрей Вигиринский, член независимого пула экспертов ИНПОЛИТ

Політолог, член незалежного пулу експертів ІНПОЛІТ Андрій Вігірінський на своїй сторінці в соцмережі Facebook назвав перспективи розвитку аграрного  сектору економіки України.

На погоджувальній раді тільки ліниві не говорили про підтримку фермерів, як генераторів створення робочих місць на селі, росту доходів населення та ВВП.

Голова фракції «Відродження», до цієї теми, зазначив, що ефективні відсоткові ставки за кредитами, які сягають 20-30% (камінь був у город Уряду та НБУ), роблять технологічний прогрес нашого бізнесу значно коштовнішим, недоступним та неконкурентним у порівнянні з іноземним.

У той самий час, його цитата, щодо відсутності політики протекціонізму в країні є доволі лицемірною, адже «соєві поправки», про які мова йде у публікації, спрацювали у першу чергу, на користь вітчизняному агро-гіганта «Кернела», акціонером якого, за дивним збігом, є і член цієї парламентської фракції.

Така ось синергія бізнесу та політики.

Тим часом, ті фермери, про яких думають, засинаючи і прокидаючись депутати, проводять акції протестів, перекривають дороги та, як пише автор, готові, у відстоюванні своїх прав, до більш радикальних кроків.

Проблеми і народні обранці живуть у різних реальностях.