Чому участь Зеленського у виборах так розбурхала інформаційний простір? — Гладких

Політолог, експерт «Слова і Діла» та ІНПОЛІТ Валентин Гладких написав блог про участь шоу-мена Володимира Зеленського в президентських перегонах-2019.

Ого! Нічого собі злітав на пару днів до Європи і випав з інформаційного потоку. А тут таке робиться…Ну заявив ще один громадянин України про свій намір балотуватися на посаду Президента України. Не перший і не останній. Вже було таких заяв чимало… І чомусь на аналогічні заяви реакція було доволі спокійною, якщо взагалі була. Більше того, наскільки мені відомо вже один інший громадянин (причому колишній міністр, у якого є фотка з самим Ван Дамом) навіть офіційно зареєструвався кандидатом у Президенти України (принаймні подав до ЦВК документи) — і також ніхто особливо не реагував. Тихенько собі чавкали олів’є, запиваючи горілочкою, і геть по цимбалах всім було.


Натомість заява В.Зеленського чомусь так розбурхала інформаційний простір та позбавила ботоферми вихідних 😉 Добре, хоч мене з відпустки не викликали 🙂 


У чому причина такого ажіотажу?  Ну ок, соціологія показує, що В.Зеленський має відчутну електоральну підтримку, яка співмірна із пітримкою основних потенційних фаворитів президентських перегонів — Ю.Тимошенко, П.Порошенка, Ю.Бойка. Ну ок, В.Зеленський відомий шоу-мен. Ну ок, він мав необережність народитися в області, яка вважається вотчиною опального олігарха. 


Ну і що з цього? Чому така хвороблива реакція, особливо з боку фан-клубу нинішнього президента? 


Чомусь ЮВТ та ЮБ спокійно відреагували на появу ще одного конкурента…Без істерік. А тут шквал маячні пропагандистської про клоуна, про головнокомандувача, про перемовини з ліліпутіним, якого мабуть для надання більшої ваги «дипломатичним успіхам» нинішньої влади» вперто продовжують малювати «велікім і ужасним». 


Смішно все це читати 🙂


Хоча… з огляду на те, що заяву «клоуна» на ютуб переглянуло біля 2 млн., а на заклик долучитися до команди «блазня» буквально за добу відгукнулися більше 200 тис. осіб, думаю, декому насправді може бути не до сміху. Здається, відосік із об’єднавчого собору переглянуло значно менше людей….


Між іншим, дуже потішив ролік, «я йду» і нагадав анекдот про дівчинку, яка сидить на дитячому майданчику і матюкається (майже як Гройсман в урядовій ложі парламенту). Сусід зупиняється і робить дівчинці зауваження: «сонечко, ти така мала, мабуть і ходити добре ще не вмієш, а вже так лаєшся…. не можна так». А у відповідь дівчинка каже: «Дядя Пєтя, а ти ходити добре вмієш?» і отримавши ствердну відповідь додає: «ось і прекрасно — йди собі нах…» 
Мабуть ці слова маленької дівчинки відлунюють комусь голосами мільйонів «противсіхів», що не може бодай не насторожувати.
П.С. між іншим, подивився сьогодні новий фільм В.Зеленського «Я ТИ ВІН ВОНА». Ремендую 🙂


П.П.С. для тих, хто дочитав до кінця і не зрозумів про що пост, поясню: цей пост не про те добрий чи поганий може бути з Зеленського головнокомандуючий. Цей пост винятково про дивну хворобливу реакцію на заяву Зеленського про свої наміри взяти участь у президентських перегонах. Не більше і не менше того. Чи може Зеленський виграти вибори, чи може він назбирати ефективну команду, чи є у нього бачення вирішення проблем України, чи буде він гідно представляти Україну на міжнародних перемовинах — це все предмет іншої дискусії. І наразі, особисто я не готовий її вести, тим більше замість самого Зеленського.