Чому влада хоче зірвати вибори в ОТГ? — Сергій Биков

Сергій Биков — політтехнолог, Голова ІНПОЛІТ написав свіжий блог про те, що влада намагається зірвати вибори у 34-х ОТГ.

Влада намагається зірвати вибори у 34-х ОТГ аби уникнути чергового справедливого ляпаса від виборців. Нагадаю, вибори вже призначено на 23 грудня, але підконтрольна Президенту ЦВК через незаконну ухвалу Київського Адмінсуду намагається скасувати їхнє проведення. Відповідне рішення маріонеткової ЦВК вже направлено до місцевих виборчих комісій та адміністрацій.

Влада розуміє, що їх представникам не перемогти на виборах в ОТГ. Цього не вдавалось їм під час усіх 5 хвиль виборів в ОТГ. А що казати зараз, коли влада себе повністю дискредитувала та грабує українців підвищенням тарифів?

Дуже влучно сказано у заяві Батьківщини, що вже перемогла в 5 хвилях виборів ОТГ та є найпопулярнішою партією:

«Батьківщина вимагає від президента не втручатися в діяльність судів, ЦВК, і не намагатися зірвати виборчий процес. Найкраще, що може зробити глава держави, якому залишилося бути при владі 5 місяців, – це не поповнювати список зловживань, за які безумовно доведеться відповідати.» — сказано у заяві партії.

Потрібно захистити проведення виборів в ОТГ, оскільки це вибір громад на користь об’єднання. Також, саме вибори є найкращою та найбільш правдивою соціологією.