Для чого дуже активно «роздувають» справу Савченко? — Сергій Биков

Голова Інституту публічної політики та консалтингу ІНПОЛІТ Сергій Биков на прес-корференції медіа-групи ГолосUA 23 березня повідомив, для чого влада так активно «роздуває» справу Надії Савченко в ЗМІ.

На думку політолога Сергія Бикова, питання Савченко останнім часом активно розганяється в ЗМІ для того, щоб відволікти увагу від становища в газотранспортній системі України та передачу її частини до рук іноземних інвесторів.

«Питання Савченко виявилось досить «роздутим» та рейтинговим,  однак, коли влада намагається роздувати певні події, слід звертати увагу, що влада робить у цей час? Як ми пам`ятаємо, ситуація з Савченко розпочалася наприкінці минулого тижня — коли стало відомо про передачу 49% газотранспортної системи в управління іноземних інвесторів.. Тобто, влада планує знизити дохід держбюджету на 1,5 млрд доларів на рік виключно на газотранспортній системі«, — повідомив політолог.

Також у своєму блозі на 24.ua голова ІНПОЛІТ зазначив, що у зв`язку з цією ініціативою влади щодо газотранспортої системи, довелося знову «здути пил із закону Тимошенко 2007 року щодо заборони махінацій з ГТС» та подати його знову до парламенту (йдеться про законопроект №8107).

«13 березня фракцією «Батьківщина» внесений законопроект, який фактично дублює прийнятий в 2007 році закон №605-V. Законопроект №8107 забороняє передачу ГТС з державної власності або виведення з державного управління. Про це на Погоджувальній Раді говорив Сергій Власенко«, — підсумував Сергій Биков.