Дзівідзінський на прикладі одеського забудовника проілюстрував теорію українських домовленостей

Експерт Національної експертної мережі FRF, член незалежного пулу екпертів ІНПОЛІТ Владислав Дзівідзінський на прикладі одеського забудовника проілюстрував теорію українських домовленостей. Більше деталей в матеріалі нижче.

Одеський забудовник і власник компанії KadorrGroup Аднан Ківан міг оплатити медіа кампанію, спрямовану на дискредитацію директора департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області Василя Буюклі за відмову вводити в експлуатацію неготовий об’єкт.

Про це повідомив політолог Владислав Дзівідзінський на своїй сторінці в Facebook.

“Не раз бачив хаотичну забудову центральних ділянок Одеси, але ніколи не занурювався в суть проблеми. На останніх зустрічах почув від колег з Одеси цікаву історію. Подейкують, що власник KadorrGroup Аднан Ківан виділив 300000$ на медіа боротьбу з директором департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області Василем Буюклі за те, що той не хоче за звичною для Кивана схемою вводити в експлуатацію неготові будівельні об’єкти”, – пише Дзівідзінський.

Раніше Василь Буюклі звернувся із заявою до Генеральної прокуратури, СБУ, поліції й Офісу президента, в якій просив дати оцінку діям юриста компанії Аднана Кивана, коли той прямо в кабінеті пропонував чиновнику хабар у розмірі 10 тисяч доларів за введення в експлуатацію неготового будівельного об’єкта.

Як указує сам Буюклі в заяві, отримавши відмову в прийнятті хабара, юрист Кивана Олександр Дімоглов почав погрожувати директору департаменту ДАБІ дискредитацією роботи чиновника в ЗМІ. Незабаром після погроз ЗМІ дійсно почали публікувати про Василя Буюклі негативну інформацію.

Владислав Дзівідзінський також нагадав, що в 2017-му році СБУ вже проводила обшуки в компаніях Аднана Кивана, але забудовник зумів “вирішити” питання з правоохоронцями.