Хресна хода в Києві: основні підрахунки Владислава Дзивідзінського

Політолог, член незалежного пулу експертів ІНПОЛІТ Владислав Дзивідзінський на своїй сторінці в соцмережі Facebook зробив підрахунок Хресної ходи УПЦ МП.

Нагадаю, що 27 липня в Києві пройшла хресна хода Української православної церкви Московського патріархату, присвячена до 1030 річниці Дня хрещення Київської Русі.
Як і в ситуації з провладними ЗМІ, які явно перебільшили кількість учасників, і про цю ходу в деяких ЗМІ зазначалося, що кількість вірян досягала від 100 тисяч до 250 тисяч!
Такий колосальний показник підштовхував провести власний аналіз ситуації.
Я вирішив спробувати проаналізувати ситуацію і виміряти не лише істинну кількість вірян і священнослужителів, що приймали участь у хресній ході Української православної церкви Московського патріархату, а й оцінити чесність певних опозиційних ЗМІ, які нам це транслювали.


Для того, щоб все ж таки наблизитися до дійсності, було взято найкращі з існуючих фото.
Давайте спробуємо порахувати загальну кількість учасників.

Підрахунок N1
Вся довжина маршруту від Володимирської гірки до Києво-Печерської Лаври складає 3,5 км.
В середньому людині для пересування потрібно не менше 1 метру. На всіх фото згори видно, що загальна кількість людей впродовж усієї ходи під час руху ділиться не більше ніж на 18 колон (по 18 людей в одному ряді)
Якщо, теоретично припустити, що учасниками урочистої ходи стали 250 тисяч людей, то за простими підрахунками повинно б було йти близько 13888 рядів вірян, по 18 людей в одному ряді, а це 14 кілометрів, що є неможливим! (підрахунок 250000/18=13888)

Підрахунок N2
На наступному фото зображено яким чином віряни рухалися по вулиці Грушевського вздовж будівлі Кабміну. Видно, що це перші ряди. Фото 3-4 демонструють, що протяжність ходи не більше 1,5 км.  Арифметика цих підрахунків наступна: в нас є 18 колон та не більше 1500 рядів. В підсумку, ми отримаємо приблизну теоретичну цифру, яка складає 27 тисяч людей, а не 100 чи 250 тисяч.

Сміливо можна робити висновок, що опозиційні ЗМІ, як і провладні, перебільшують кількість учасників хресної ходи від п’яти до десяти разів, тільки кожен у свій бік!

В мене все більше складається враження що будь-які організовані акції – це не бажання якісних та змістовних змін в державі, а не більше ніж змагання перед електоратом в тому хто більш вправний!

P.S. 
1) попередній пост про підрахунок кількості учасників УПЦ КП можна подивитися тут: https://www.facebook.com/vladislav.dzividzinskiy/posts/10211089191978335
2) Метою посту є виключно спроба продемонструвати брехню ЗМІ, а не порівнювати церкви.
3) Я принципово хочу відмовитись від політичних висновків в межах цього посту, і не породжувати релігійно-церковний розбрат.