Кого і як копіюють кандидати в президенти

На сьогодні, найвищі шанси здобути перемогу на президентських виборах має Юлія Тимошенко, яку намагаються копіювати інші політики. Так політичний консультант, Голова аналітичного центру ІНПОЛІТ Сергій Биков прокоментував останні дії учасників президентських перегонів:

«Юлія Тимошенко має найвищі шанси стати наступним Президентом України. Вона абсолютно правильно використала період міжвиборчого затищщя, аби об’єднати довкола себе найбільш широкі верстви населення. Це дозволило суттєво розширити підтримку Тимошенко у великих містах, не втративши її у сільській місцевості. Опосередковано, правильність стратегії Тимошенко підтверджує факт мавпування її дій з боку інших політиків» — заявив Сергій Биков.

Учасники президентської кампанії розуміють, що Юлія Тимошенко має абсолютні шанси на перемогу, а тому просто намагаються її копіювати. Так політичний експерт Сергій Биков прокоментував заклик Володимира Зеленського долучатися до написання його програми.

«Зеленський пропонує громадянам власноруч написати йому виборчу програму. Лідер «Батьківщини» ще у червні минулого року об’єднала найкращих фахівців для розробки Нового курсу. Всеосяжної концепії перезасування країни, яку впроваджуватиме президент Тимошенко», зауважив експерт. Він нагадав, що більшість українців, відповідно до даних соціологів, вірять, що наступним президентом буде саме Юлія Тимошенко. Зеленський — не єдиний приклад, але найяскравіший сьоргодні» — зауважив експерт.

Сергій Биков додав, що мавпування політичних дій опонентів свідчить про недостатню фаховість команди політика та, зрештою, призводить до його поразки на виборах.

«Традиційно, мавпують найсильніших, оскільки їх дії принесли результат. Але, копіювання дій іншого політика не призводить до таких сами високих здобутків» — резюмував Сергій Биков.

Він нагадав, що більшість українців, відповідно до даних соціологів, вірять, що наступним президентом буде саме Юлія Тимошенко.