Кому вигідно робити Бойку образ «руки Кремля»? — Дзівідзінський

Візит Юрія Бойка та Віктора Медведчука до Москви наробив немало галасу!

Це стало і ТОП-новиною за вчорашній день, і підірвало на обговорення майже всю інтернет спільноту, і є темами сьогоднішніх головних телеефірів. Обговорювати є що, адже всі складові цього візиту викликають багато запитань.


Треба почати з того як вони туди добралися? Літаком? Медведчука? А їм, що закони про заборону авіасполучення з Росією не писані? Давайте йдемо далі… в умовах російсько-української війни кандидат на посаду президента їде до країни, що на нас напала та відняла нашу територію для отримання знижки на газ? Для кого? Для України, яка вибудовує свою енергонезалежність, чи для своїх облгазів?
Все це акуратно відбувається за 9 днів до виборів. Випадковість? Звичайно, ні!


До цього ж нещодавно прозвучала готовність об’єднуватись навіть з «Батьківщиною» та Юлією Тимошенко. Про це він сказав в ефірі програми “П’ятий кут” на телеканалі NewsOne. Він заявив, що готовий об’єднатися і сформувати коаліцію, а на запитання чи можливо його об’єднання з лідером “Батьківщини”, він відповів: “Якщо буде посил до миру, то так”.


Також стало очевидно, що фактична недоторканість Медведчука гарантується аж двома президентами одразу! Виходить, що президент переговори не веде, а Медведчук веде! І служить при цьому головним комунікатором між керівниками воюючих країн. А хто його таким обрав? Хто дав право? Хто дав мандат на представлення наших з Вами інтересів? Відповідь є – Петро Порошенко.


По факту: торгівля з Росією не припинена, а навіть зростає, військові запчастини контрабандою у них купуємо, інтереси українсько-російського бізнесу з ними обговорюємо, і т.д. Все це суперечить логіці війни, але хто про думає?


Всі ці фактори лише посилюють образ Бойка як «руки кремля»! Тоді навіщо це робити? Бо це комусь треба! Коли в тебе є кишеньковий внутрішній ворог – то як здорово проводи виборчу кампанію протиставляючи йому себе красивого! Але як ми бачимо створити ідеального спаринг — партнера для Порошенко не вийшло!


А де миттєва реакція СБУ? Працівників нац. поліції, що «накрили виборчу сітку» можна одразу звинуватити в перевищенні посадових обов’язків, а людей які відкрито злітали до ворога не можна? Ой я ж забув, що СБУ теж кишеньковою стала. 


Якщо СБУ не може, то може ми попросимо Нац. корпус помогти? Вони точно вміють доганяти потрібних політиків. Завдяки їм президент не їде в передвиборчий тур містами України, а тікає з мітингу на мітинг в своєму турі.


Цей візит Бойка до Москви йому рейтингу додало, а може й навпаки… А конкуренти не сплять! При цьому Вілкул з Мураєвим набирають обертів. Вони лише укріплюють свої позиції у великих промислових центрах, через це ймовірно відбувається перетікання електорату.

Тепер рейтинги Бойко — це рейтинги Москви в Україні, а тому висока вірогідність, що кінцевий результат їм не сподобається!
В цілому, ця поїздка в Росію, що відбулася на найвищому рівні у двох осіб вхожих до президента стала дуже важливою в розумінні межі дій проросійських сил в Україні, та реакції президента на такі дії!

Владислав Дзівідзінський — політолог, член незалежного пулу експертів ІНПОЛІТ.