Коваль: Антикорупційні органи заявляють не про професійні перемоги, а про «міжусобні війни»

Політтехнолог, член незалежного пулу експертів ІНПОЛІТ Катерина Коваль розповіла, чим займаються сучасні українські антикорупційні органи.

Перш за все, Коваль зазначила, що антикорупційні органи останнім часом заявляють не про професійні перемоги та здобутки, а про «міжусобні війни» та улюблену українську забаву «мірятись у кого більше».

«Хто кого? ГПУ, НАБУ, САП, а може СБУ? Хоча…не забуваймо й про те, що ми – на порозі створення новітньої Служби фінансових розслідувань… Проте…й це ще не все…на фінішній прямій – створення Департаменту стратегічних розслідувань та Управління кримінального аналізу Національної поліції України»… Хоча… що ж тут дивного, адже «хлеба и зрелищ» — все у найкращих традиціях, і саме так, як ми любимо… але… не забуваймо й про іншу вітчизняну забаву: не «засвітишся» — не потрапиш у політику…», — написала Коваль у соцмережі.

Також вона відмітила, що такою є природа українців, котрі полюбляють мучеників та циркових артистів на посадах.

«Яскравий приклад у стрічку? — Не питання. Вельмишановний пан Ілля Ківа, після звільнення його з посади «головного наркополіцейського країни», встиг стати головою Спілки профсоюзів МВС та очолити політичну партію, але чи згадували б ми взагалі про нього, якби він не «засвітився» на цій посаді, «круто потрапивши» у політичний контекст нашої Неньки… І до речі, буквально на днях пролунала заява Генпрокурора Юрія Луценка щодо його бажання повернутись у «велику політику»…», — повідомила політтехнолог.

«А поки що нам залишається…поп-корн та серіали про боротьбу з корупцію в рамках «української Бондіани», адже ми — самі жалілися, що вітчизняних мильних опер нам не вистачає…«, — підсумувала Катерина Коваль.