Лише у Відні можна збагнути всю суть української політики — Кость Бондаренко

Робити політичні прогнози в Україні дуже легко. Для цього треба поїхати до Відня, сісти у ресторанчику неподалік від Ам Гоф.

За сусіднім столиком обов‘язково повинні сидіти молоді дівчата модельної зовнішності з великою кількістю пакетів із довколишніх бутиків. Так от. Я все знаю! За сорок хвилин я (і не лише я) дізнався, хто у нинішній владі гей і де хто любить відпочивати. Дізнався, в які ресторани Києва краще не ходити. Дізнався, що Майкл Корс — «отстой». А ще дізнався, що «Авакова скоро снимут». Перед Новим роком. Але не посадять (з чим вітаю Арсена Борисовича, його доля щойно вирішилася). І що наступного року будуть знову парламентські вибори і «моему Вове нечего бояться, он снова будет депутатом, ему пообещали». І що скоро «вместо Кличко мэром будет Гусовский. Ну этот, у которого Пантагрюэль». І ніякий не Ткаченко, бо «ну ты странная: кто же Бене Киев отдаст?». І у Дніпрі будуть дострокові вибори. «Ну ты как маленькая! Какой закон? Кто сейчас на законы обращает внимание? Кому нужны эти законы?». А на кожну спробу поставити ту чи іншу тезу під сумнів, звучало резонне: «Ну ты же знаешь, с кем мой Вова общается!».


Одним словом, треба частіше бувати у Відні. Тут можна збагнути всю суть української політики. І ще. Невідомий мені Вова! Повезло тобі з дівчиною. Вродлива, гарно одягається. А ще ви обидвоє такі язикаті!))

Політолог Кость Бондаренко — провідний експерт ІНПОЛІТ.