Надя-бабах: терорист чи секс-бомба? — політолог Сергій Биков

Глава Інституту публічної політики та консалтингу ІНПОЛІТ Сергій Биков у відео на своїй сторінці в Facebook прокоментував зняття недоторканності з Надії Савченко, розповів про її рейтинги та про те, чи планувала нардеп замах на Президента.

«Надя бабах дала трохи зайвого, як виявляється, вона не тільки бабах з приводу грант, але вона й бабах як велика українська секс-бомба, якої сексуально домагалися окремі керівники, — це виглядає досить дивно, навіщо це було казати Надії?«, — висловив своє здивування політолог.

«Але з іншого боку, з приводу тих аргументів, котрі наводив генпрокурор Луценко — в мене виникає питання, яким чином можна планувати замах на колону президента за допомогою міноментів? Вибачте, але треба бути йолопом, аби планувати замах на посадову особу за допомогою міномету, адже з міномету не можна вести прицільного вогню по людині, бо є досить значний розліт снаряду від нього. Історія не знає таких замахів. Зрештою, прогнозовано, парламент надасть дозвіл на зняття недоторканості з Савченко та надасть загоду на затримання та арешт. А в суді всі звинувачення Луценко можуть виявитися недостатніми для прийняття рішення щодо Савченко«, — повідомив Сергій Биков.

«Я вважаю, що вона була українськми патріотом, вона захищала Україну, саме через це український парламенет підтримував її. Однак, зростання рейтингу Савченко на сьогодні соціологи не фіксують — бо вона зайняла кризову нішу, вона є представником бойових груп початку 20 сторіччя перед та після Жовтненвой революції, які діяли на території колишньої Російської імперії. Тобто, люди підтримують не ідею підриву ВР, вбивств, вони це сприймають не я мозок, розмазаний по стінах, вони сприймають цю ідею так, щоб політики які розграбовували країну та не проводили жодних реформ, вони просто зникли з політичного життя, вони не сприйсмають це як насильство та кровопролиття. Саме через це, Савченко сьогодні не може розраховувати на громадську підтримку«, — підсумував Сергій Биков.