Навіщо у Трампа опубліковали стенограму розмови з Зеленським? — Мусієнко

25 вересня спікер Конгресу США Ненсі Пелосі оголосила про початок офіційної процедури імпічменту Дональда Трампа.

Того ж дня Білий дім опублікував стенограму розмови Володимира Зеленського та Дональда Трампа, яку вони провели у липні 2019 року і яка стала причиною початку процедури імпічменту.

Опублікована стенограма розмови – це питання інтерпритації. Відбулося одностороннє рішення Адміністрації Дональда Трампа про публікацію розмови без згоди української сторони, в якій не було прямого тиску, – розповідає політичний експерт Олександр Мусієнко.

Була розмова про те, що Трампа цікавить конкретне розслідування, яке пов’язане з прізвищем Байдена. Тобто сина Джозефа Байдена, який може стати ймовірним конкурентом чинного президента на виборах у 2020 році.

 

Окрім того, Трамп попросив Зеленського приділити увагу розслідуванню цієї справи та співпрацювати з персональним радником-адвокатом Рудольфом Джуліані.

Були прохання надати всю можливу інформацію. Більше того Трамп наголосив, що чекає результатів розслідування від України.

З метою президентської кампанії та переобрання на другий термін Трамп використовує всі можливості, щоб отримати певні зиски для своєї політичної кар’єри.

 

Демократи не вибачатимуться за оголошення початку процедури імпічменту Трампа. Вони максимально висвітлюватимуть цю кампанію, використовуючи її в інтересах свого кандидата, даватимуть справі максимальний хід у ЗМІ

Там немає ілюзій, що демократи зможуть відправити Трампа у відставку, оскільки імпічмент – довготривалий процес, а президентські вибори вже близько.

Демократи підтримуватимуть цю лінію, аби кинути тінь на Дональда Трампа перед черговими виборами у США.

Автор: Олександр Мусієнко, політичний експерт, керівник Центру військово-правових досліджень,  член незалежного пулу експертів ІНПОЛІТ.