Невже Порошенко дійсно вважає себе конкурентом Тимошенко? — Анне Бикова

Політтехнолог, провідний експерт ІНПОЛІТ Анне Бикова на своїй сторінці в соцмережі Facebook прокоментувала вибачення Порошенка через невиконану обіцянку та його конкуренцію з Тимошенко.

Порошенко звинуватив нас, народ, у тому, що ми неправильно його зрозуміли. При цьому ще й підвищив на нас голос.

Вчора на параді він стояв вже «розумничкою», зі смутком на обличчі, та не переходив на свинячий вереск. Парад як спроба показати військову міць — лише штрих олівцем, яким президент хоче перекреслити власний військовий провал.

Його друзі (сім’я, кум, партнери) були поруч, дивилися на парад у сонцезахисних окулярах, поправляли штані, ліниво припікаючись на сонці. Це показували всі камери.

Його конкуренти теж були поруч, на Крещатику, спілкувалися з людьми, фотографувалися. Їх не показала жодна камера.

І їм на це абсолютно все одно. Їм немає діла до медіажадібності Порошенка, до його друзів та партнерів. Він падає сам, його навіть не треба валити. Він взагалі не заслуговує уваги.

Тимошенко колись називали його основним конкурентом. За останніми результатами соцдосліджень вона на першому місці, він — на сьомому. Ще раз: на сьомому. Це вже не конкуренція. До речі, Тимошенко, мабуть, є єдиним політиком, який провів День незалежності за інтелектуальною роботою — вона презентувала правникам держави концепт суспільного договору та нової Конституції.

Далі у її планах — низка презентацій по всім регіонам України та винесення концепції на широкий загал для обговорення та вдосконалення. В мережі Інтернет буде запущено спеціальну Вікі-платформу, на якій кожен зможе запропонувати поправки. Також мова йдеться про плани проведення форумів з питань економіки та нової екосистеми.

Це — плани Тимошенко, номера один у симпатіях виборців. У мене питання: ДЕ плани діючого президента, Порошенка, номера сім у симпатіях виборців? Де робота з людьми?? Де діалог? Що ще ми неправильно зрозуміємо з речей цього «політичного нещастя»?

Невже Порошенко дійсно вважає себе конкурентом Тимошенко? Бо це не конкуренція. Це курям на сміх.