Нове соцопитування: Зеленський може не лиши розсмішити — Валентин Гладких

Політолог, член незалежного пулу експертів ІНПОЛІТ та експерт «Слова і Діла» Валентин Гладких прокоментував соцоптування щодо виборів президента-2019, опубліковане 12 липня компанією GFK.

Свіженьке соціологічне опитання, оприлюднене сьогодні компанією GFK, свідчить, що відомий актор Володимир Зеленський як виявляється може не лише розвеселити… Впевнений, що результати соціологічного дослідження можуть засмутити багатьох з потенційних лідерів майбутніх президентських та парламентських перегонів.

Якщо спочатку про В.Зеленського і В.Вакарчука говорили з неприхованою іронією, то тепер, як виявляєтья, вони сприймаються суспільством як цілком реальна альтернатива титулованим політикам. Наразі, Володимир Зеленський має показники навіть трохи вищі, ніж політичний мастадонт А.Гриценко і у першому турі поступається тільки Ю.Тимошенко, у якої, між іншим, виграє у другому турі (дається взнаки антирейтинг «газової принцеси»). До того ж, і нещодавно, ледь не жартома, зареєстрована «під нього» політична партія «Слуга народу» згідно з опинанням може розраховувати на прихильність 10% виборців. 


Все це є свідченням тенденції, яка виникла після Революції Гідності – а саме – запит суспільства на оновлення політичної еліти. І це неминучий процес. 


Тим часом П.Порошенко опинився в оприлюдненому рейтингу на малопочесному сьомому місці, а його «Солідарність» взагалі балансує на межі проходження… Отже, не сміхом єдиним.