Олег Саакян: друге питання у штангу

Люди ніц не зрозуміють про що мова. Про яку саме вільну економічну зону, бо вони можуть бути різними? Про який Донбас? Якщо Донбас, як класичне визначення, то це і частина Дніпровщини та Ростовщини, а от більша частина Луганщини, як і південь Донеччини (наприклад Маріуполь) і близько туди не входять. Якщо це опустити, то тоді — про окуповану чи контрольовану частину? Зараз чи після завершення війни?
Це питання до експертного і професійного обговорення, а не опитування. В людей воно викличе відчуття відрази, бо для тих хто живе в російському наративі це замало (Медвечук більше пропонує), а для патріотичних — віддає душком «фокінщини», а іншим байдуже. Не найкраще питання для мотивування людей прийти на дільниці. І точно не те питання, над яким переймається вся країна і говорять на кухнях.
P.S. Особисто я за особливий економічний режим для пріоритетного розвитку звільнених і підконтрольний територій Донеччини і Луганщини і радий що цим почало займатися профільне міністерство з офісом віцепремєра. Та з озвученого питання складається враження, що мова іде зовсім не про це.
Олег Саакян — політолог, член ІНПОЛІТ.