Политолог Олег Саакян рассказал, чему украинцам стоит поучиться у армян

Політолог, член незалежного пулу експертів ІНПОЛІТ Олег Саакян прокоментував революційні події у Вірменії.

Сьогодні — це тільки початок випробовувань для парламентської Вірменії. Все тільки починається. Хто думає, що це похід від РФ — дуже помиляється, дивіться хто в.о. очільника держави… Хто вважає, що це від злиднів — дивіться економічні показники… Якщо в цьому вбачати виключно низову революцію, то подивиться політичну гру Саргісяна останніх двох років, як ні, найближчі тижні багато чого проявлять й без цього… Можу ще продовжувати цей ряд, але це все буде від завтра.

Сьогодні ж, хоча це й не популярно, але я однаково вдячний й Пашиняну, й Саргсяну. Обидва зуміли поставити національний інтерес вище за свої амбіції й ситуативні запити оточення. Дві цитати, які варто було би прочитати напередодні виборів всім українським політикам.

«Страница ненависти в истории Армении закрыта» — Никол Пашинян успокоил всех тех, у кого могут быть опасения о возможной «мести, вендетты» со стороны будущей новой власти.

«Никол Пашинян был прав. Я ошибся. В создавшейся ситуации есть несколько решений, но ни на одно я не пойду. Это не по мне. Я оставляю пост руководителя страны, пост премьер-министра Армении. Движение на улицах против моего премьерства. Я выполняю ваше требование. Мира, гармонии и логики нашей стране. Благодарю»

Вірмени вивчили наші уроки, тепер й нам є чого повчитися у них.