Политолог: Шухевич-это бандеровец. А кто такие бандеровцы?

Политолог, член независимого пула экспертов ИНПОЛИТ Руслан Бизяев прокомментировал намерение Рады вновь признать Героями Украины воинов УПА.

Ай люблю такие моменты. А почему 14-ю панцергренадерскую дивизию «Галичина обошли?Нет ли в этом руки Кремля?

Листая старенький айпад…

Вчера на одной из веток меня спросили-кто для меня герой Украины?

Я ответил-Хмельницкий, генерал Котляревский и Лобановский. Ну список могу продолжить-Вирский,Гринько, Рыбалко,Черняховский и т.д. А Шухевич?

Отвечаю. Шухевич-это бандеровец. А кто такие бандеровцы? Я вам сейчас цитату одного патриота дам, что бы меня во всяких шашнях с Кремлем не обвиняли. Кому интересно-найдут первоисточник.

Не існує документів, які свідчили б бодай про якусь участь Бандери в українському націоналістичному русі після 5 липня 1941 року, тим більше в озброєному підпіллі. Є один документ, написаний Шухевичем (він був перехоплений НКВС), де він пише своїм колегам: «Ви нам свого Славка більше не присилайте. Він є провокатором». Степана Бандеру просто штучно натягнули в український націоналістичний рух. Перший камінь заклав сам Шухевич, до речі, написавши свого часу, що УПА виросла під проводом Організації українських націоналістів під проводом Степана Бандери. Чому він це написав і чи є цей документ оригінальним, чи був потім сфальшований, я не знаю. І це все, що відомо про участь Степана Бандери в націоналістичному русі».

«На початку 1940-го територіальне управління СД в Кракові зібрало 14 людей, з яких 9 були члени ОУН, яких німці тільки-но випустили з в’язниці, і 5 громадян Райху і вони проголосили себе ІІ Великим збором ОУН, — розповів історик. — При цьому ІІ Великий збір ОУН був у 1939-му.

На той момент ще був живий Андрій Мельник, голова ОУН, до якого прийшов Степан Бандера з клаптиком паперу і сказав: «Від сьогоднішнього дня ви не є головою ОУН». Той запитав чому. Бандера відповів, що має на це постанову. А хто підписав цю постанову? Мельнику пояснили, що це «не його собача справа».

Більше того, цей ІІ Великий збір ОУН Степана Бандери — це єдиний за 12 років політичний захід не націонал-соціалістичної партії Райху. Ви вірите в такі збіги? Я не вірю. Кожен з тих 14 людей був в СД, а потім їх випускали. Вони там не чай пили, звісно. Навіщо це було потрібно?

Німці окупували Польшу і не знали що робити з поляками. Їм потрібен був подразник, щоб різати їх. Мельник відмовився йти на конфлікт з поляками, тому вони й обрали Бандеру, цих 14 людей і назвали їх ОУН. Ви вірите, що на окупованій німцями території за півроку можна створити розгалужену підпільну партійну мережу? Я не вірю».

У меня еще один вопрос к оппонентам: Вы реально верите, что в Абвер ( 300 полк «Бранденбург», куда входили батальйоны «Нахтигаль» и «Роланд»-авт.) брали «попутчиков». Ну так, временно, до создания УССД так сказать. Честно верите??????