Порошенко дав команду підвищити тариф на газ, а уряд її виконав, як ручний песик — Сергій Биков

Політтехнолог, голова ІНПОЛІТ Сергій Биков на своїй сторінці в соцсемережі Facebook розповів, які кроки пропонує Юлія Тимошенко після підвищення тарифів на газ.

В першу чергу він зазначив, що Тимошенко вимагає негайно скликати позачергову сесію парламенту, щоб встановити мораторій на підвищення тарифів.

Також Сергій Биков розповів, хто дав команду про підвищення тарифів.

«Важливо розуміти, що саме Петро Порошенко дав команду підвищити тариф майже на чверть вартості. Уряд тільки виконав цю команду як ручний песик Президента.Спускати всіх псів на Гройсмана не варто. Він тільки формально очолює уряд. Так само формально Луценко очолює ГПУ. Фактичне керівництво здійснюється саме Петром Порошенком«, — відмітив політтехнолог.

Крім того, Сергій Биков здивувався тому факту, яким чином відбувається підвищення ціни на газ в Україні.

«Показово, що підняття так званих «ринкових тарифів» відбувається адміністративним шляхом. Це нонсенс. В нас немає ринку газу, в нас є монополіст та влада, які у змові встановлюють грабіжницькі тарифи та паралельно знижують субсидії. Парламент має взяти на себе відповідальність, встановити мораторій на підвищення тарифів та не дозволити президенту вкрасти в українців останнє та вивести гроші в офшор«, — зазначив Голова ІНПОЛІТ.