Постернак: Радник Порошенка підтвердив використання технологій Януковича

Радник і керівник виборчої кампанії Порошенка Ігор Гринів в інтерв’ю Голосу Америки не просто визнав, що зустрічався з радником Януковича, а й підтвердив, з якою метою — в штабі були готовні запозичити ідеї Манафорта. Зрозуміло, що наразі Банкова намагається зберегти обличчя, пояснюючи мотиви співпраці з одіозним Манафортом і акцентуючи на тому, що жодних договорів не було підписано і у підсумку штаб Порошенка відмовився від послуг американця. Однак, як ми бачимо, Порошенко використовує ті самі інструменти для боротьби з Тимошенко, що використовував Янукович з подачі Манафорта. Отже від послуг відмовилися, але ідеї таки запозичили?

Нагадаю, колега Манафорта Рік Гейтс під час надання свідчень в американському суді заявив, що команда Порошенко таки працювала з Манафортом, але йому не заплатила. Ну що ж, це дуже схоже на деяких українських політиків, які використовують чужі ідеї, але видають їх як свої, щоб не платити.

Якщо, звичайно, що обидва фігуранти не намагаються приховати факт оплати.

Хай там як, але факт залишається фактом. Для Петра Порошенко основним суперником і в 2014, і зараз залишається Юлія Тимошенко. Всі технології, обкатані у свій час командою Януковича за сприянням Манафорта, як-то розміщення брехні у ЗМІ, створення фейкових сайтів з вкиданням бруду, використання технічних кандидатів, нині взяті на обзроєння Петром Порошенко. Хіба що це не допомагає йому зупинити зростання рейтингу лідера «Батьківщини».

Олег Постернак