Проблема української економіки – у її надвідкритості,  – Олексій Якубін

Аграрне виробництво може допомогти в економічному становищі України, але ті зміни, які будуть відбуватися на зовнішніх ринках, безпосередньо впливатимуть і на економіку нашої країні.

Таку думку висловив політолог, член незалежного пулу експертів ІНПОЛІТ Олексій Якубін в ефірі телеканалу 112.Україна, відповідаючи на запитання журналіста стосовно всесвітньої економічної кризи і можливостями України впоратися з нею.

«Ми чуємо про те, що ринок смартфонів впав на 30-40%. Але люди хочуть їсти завжди, тому попит на аграрну продукцію залишається сталим. Ми зіткнулися з такою ситуацією, коли наші національні виробники, які виробляють  курятину, яйця, молочку, забезпечують нас цими товарами. І ми їх не імпортуємо, а ще й експортуємо. Тож ми будемо забезпечені певним надходженням коштів з-за кордону.  Це нам зіграло в плюс. Також це допоможе нам навіть внутрішню цінову стабільність підтримувати. Але з іншого боку, проблемою нашої економіки є над відкритість. Тобто те, що буде відбуватися на зовнішніх ринках, буде безпосередньо впливати і на ситуацію у нас», – вважає Олексій Якубін.