Сергій Биков: Епідемія коронавірусу – це світова соціалістична революція

Світова соціалістична революція під назвою «коронавірус» знищує фактично всі ліберальні концепції. COVID-19 доводить, що перед хворобою рівні всі – від високопоставлених чиновників до звичайних робітників, а подолати хворобу можливо лише жорсткими методами.

Таке переконання висловив політичний консультант, Голова ІНПОЛІТ Сергій Биков в ефірі телеканалу НАШ.

«Зараз ліберальні країни зазнають краху і великих епідемій, а ті країни, які до питання карантину підійшли жорстко, а подекуди й жорстоко, залишаючи людей вдома та вживаючи всіх необхідних заходів, – вони швидше долають вірус. Приміром, у Китаї вже фактично побороли цей спалах, і готуються до другої хвилі – коли громадяни Китаю повертатимуться з інших країн додому. Ця епідемія – це світова соціалістична революція. Від COVID-19 не захищений ані чиновник, ані бізнесмен, ані політик, ані журналіст, ані робітник заводу. Нарешті чиновники збагнули, що великі гроші, великі хабарі та навіть громадянство інших країн їх не врятує від цього страшного вірусу, і тому потрібно робити  все, щоб медицина у власній країні була на високому рівні, щоб можна було захиститись у власній державі», – вважає політконсультант.

Коментуючи ситуацію із захворюванням на коронавірус народного депутата Сергія Шахова, експерт зазначив, що тепер усі народні депутати мають піти на самоізоляцію.

«Історія з Сергієм Шаховим доводить, що світова соціалістична революція під назвою «коронавірус» знищує фактично всі ліберальні устої. Якби він одразу звернувся до державних медиків, то отримав би тест-систему і необхідні дослідження. Тож ми бачимо, що звертатись до приватної клініки немає жодного сенсу – необхідно йти саме до державних медичних закладів, оскільки тільки там можуть бути тест-системи. Виробники, перш за все, забезпечують уряди, а не приватні клініки, і це правильно, так відбувається в усіх країнах світу», – зауважив Сергій Биков.