Сергій Биков: Президент хоче зробити Гройсмана маріонеткою та йде по шляху диктатури

Політтехнолог, Голова ІНПОЛІТ Сергій Биков написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook блог про те, навіщо САП збирає інформацію про свіх членів уряду Гройсмана та керівництво центральних органів влади.

САП збирає інформацію про всіх членів Уряду Гройсмана та керівництво центральних органів влади.  Ви спитаєте, навіщо? Все дуже просто.

Президент хоче придушити самостійницькі наміри Володимира Гройсмана, аби той був лише маріонеткою, на котру можна буде вішати всі кризові питання та проблеми. Тарифи підняли? Так це ж Гройсман! Ай-яй-ай! Економіка не росте? Так це ж Гройсман недопрацьовує! Проблеми на митницях чи в регіонах? Володя, ну як же ти так!? Ай-яй-ай!

Інструмент для цього також вивірений — компромат та кримінальні стправи. Президентський контроль правоохоронців — це прямий шлях до диктатури.

Раджу перечитати історію діяльності ФБР за часів Едгара Гувера. Тоді ФБР змогла бути незалежною через те, що мала компромат на всіх, включно з Президентом та його оточенням і таким чином захищалась від впливу.

Сьогодні ж очільники правоохоронних та антикорупційних органів з’єднані з кабінетом Президента не лише телефонним дротом, а ще й пуповиною. Вони є одним цілим. Нажаль.