Сергій Биков: «Щоб покращити ситуацію в інфраструктурі, потрібно вичистити наглядові ради від іноземців»

Українські державні стратегічні підприємства треба повернути у державну власність і під державне управління. А щоб навести лад у транспортній сфері необхідно, перш за все, вичистити наші наглядові ради від іноземного впливу.

 

Таке переконання висловив політичний консультант, Голова ІНПОЛІТ Сергій Биков в ефірі 4 каналу.

 

«Нам потрібно позбутися людей, які не мають жодного стосунку до транспорту. Простий приклад. Чому коли Укрзалізниця фактично говорить про те, що прибутки у них є тільки у бухгалтерській звітності, тобто вони заробляють кошти винятково на ревальвації гривні, шляхом зниження витрат на обслуговування, на вагоноремонт, навіть на фарбу, але при цьому вони збільшують зарплати членів наглядової ради та членів правління. Як так може бути? В якому притомному комерційному підприємстві будуть директору підвищувати зарплату вдвічі, коли він це підприємство знищує – зменшує зарплати працівникам, знижує капітальні видатки, коли немає прибутку у цього підприємства?!» – обурився Сергій Биков.

 

Надзвичайно важливим, на думку політконсультанта, є також кадрове питання, особливо в контексті призначень на керівні посади.

 

«Потім потрібно змінити Міністра інфраструктури на такого, який буде розуміти, як взагалі влаштована транспортна інфраструктура, як вона має працювати. Ну, і відповідно відмовитись від тих абсолютно антидержавницьких схем, які функціонують в Міністерстві інфраструктури.  Адже вони нищать управління нашою транспортною галуззю. Треба призначати нормальних керівників – на Укрзалізницю та інші державні підприємства. Призначивши кваліфікованого спеціаліста, наприклад Олександра Каву, ми протягом року помітимо значні зміни загалом у транспортній галузі», – переконаний Сергій Биков.