Сергій Биков схвально оцінив дії Уряду з підтримки промисловості і великих підприємств

«Я вважаю позитивним, що урядовці збільшили соціальні виплати. Також  Уряд підтримує велику промисловість, великі аграрні підприємства, адже без сумніву великий бізнес стане основою майбутньої економіки, оскільки малі та середні підприємці на 100% залежать від великого бізнесу. Не сподобалося мені у цьому документі скорочення дохідної частини, тому що в нас і без цього бракує коштів у державному бюджеті для того, щоб забезпечувати соціальні гарантії», – прокоментував в ефірі телеканалу «Україна 24» ухвалені зміни до Держбюджету політичний консультант, Голова ІНПОЛІТ Сергій Биков.

Експерт вважає, що урядовці досить фахово виконують свою роботу і достатньо ефективно проводять необхідні карантинні заходи, адже розуміють, що «коронакриза» може завершитись глибинною політичною кризою, якщо Уряд буде допускати помилки.

«Дійсно, Уряд подав гарний проєкт бюджету – ефективний, переважно збалансований, але є запитання стосовно запланованого збільшення державного боргу. Тобто, якщо сьогодні державний борг України сягає понад 2 мільярди гривень, а чиновники планують залучити ще 256 мільйонів, то таким чином ми збільшимо державний борг у гривневому еквіваленті найбільше за останні 5 років», – зауважив Сергій Биков.