В СБУ забракували ідею викрадення в Росії Віктора Януковича — Кость Бондаренко

Політолог, провідний експерт ІНПОЛІТ Кость Бондаренко на своїй сторінці в соцмережі Facebook прокоментував ідею створення СБУ спецзагону для викрадення Віктора Януковича.

Василь Сергійович Грицак забракував ідею створення спеціального загону для викрадення у Росії Віктора Януковича. Вважаю, що даремно. Я не кажу, що під цю ідею можна будо би списати пару сот мільйонів бюджетних коштів (це він просто не подумавши відмовився).

А я вже задумався про зйомки українського блокбастера про цей спецзагін. В головних ролях Бенюк і Хостікоєв. Оскільки ми орієнтуємося на Голівуд, обов‘язково запросити на одну з головних ролей когось із афроамериканців — для демонстрації расової толерантності. Герої повинні бігати, стріляти, мочити сотнями і тисячами бойових бурятів і калмиків, довго розмірковувати на фоні широких степів і гір про нещасну долю України, демонструвати цнотливість в еротичних сценах.

Роль Януковича мав би зіграти Жерар Депардьє, але йому заборонено в‘їзд в Україну. В ролі Путіна — Володимир Горянський. Фільм має бути знятий у кращих традиціях сучасного українського кінематографу — тобто, має бути довгим, занудним, нереалістичним і бюджетним.
А Василь Сергійович взяв і знищив на корню такий чудовий план!