Валентин Гладких назвав головні аспекти справи Гладківського

Політолог, експерт інформаційного агентства «Слово і Діло» та ІНПОЛІТ Валентин Гладких написав свіжий блог на своїй сторінці в соцмережі, в якому прокоментував справу розкрадання майна в «Укроборонпромі».

Вирішив допомогти Президенту та накидати кілька тез для порохоботів щодо ситуації, яка виникла після оприлюднення інформації про те, як дітки «друзів» Порошенка наживаються на війні.


По-перше, Президент не має жодного стосунку ані до роботи підприємств оборонпрому, ані до пана Гладківського. Порошенко системно домагається підвищення фінансування витрат на оборону, а як вже ці кошти використовуються — це питання до Рахункової палати та правоохоронних органів і було б добре якби останні належним чином виконували свої функції, а не втягувалися у передвиборчі баталії на боці опонентів ПОПа.


По-друге, суворо кажучи, «друзі» Порошенка не крадуть на оборонці, бо крадіжка — це таємне заволодіння чужою власністю, а тут ділки нагріваються на оборонних держзамовленнях майже відкрито. Отже, ніяка це не крадіжка. А схеми вигадуються винятково, щоб ускладнити ФСБ діяльність із протидії розбиранню російської техніки задля продажу її у вигляді запчастин для ЗСУ.


По-третє, суб’єкт господарювання, згаданий у матеріалі давно вже переданий Петром Олексійовичем до «сліпого трасту», тому всі питання як так сталося, що через нього «прокачуть» кошти від схем — це питання не до Порошенка, а до Ротшильдів, чи хто там контролює «сліпий траст».


По-четверте, хлопці під орудою Свинарчука, вибачте Гладківського-молодшого — молодці, вони фактично герої, бо з одного боку забезпечують українську армію потрібними запчастинами, зміцнюючи обороноздатність України, а з іншого боку, по суті, сприяють розкраданню російської армії, яку контрагенти наших героїв розбирають на запчастини для української техніки. ЦЕ геніальний стратегічний план! Героям Слава!


По-п’яте, журналісти, які провели і опублікували це розслідування — продажні агенти кремля і представники п’ятої колони, які не можуть змиритися із зміцненням української армії і тому в інтересах ворога розкрили державну таємницю «походження запчастин» для техніки ЗСУ. За це треба розстрілювати! Це диверсія проти обороноздатності України!


По-шосте, кошти, отримані від реалізації контрабандних запчастин за завищеними цінами, пішли на відсіч гібрідної агресії, зокрема й в інформаційній сфері, про що не так давно говорив один з апологетів ПОПа: «влада краде і займається корупцією бо як інакше знайти кошти на відсіч російській гібрідній агресії, зокрема, на фінансування інформаційної протидії». А розкішні автівки і квартири патріотам підкинули агенти ФСБ, щоб дискредитувати наших героїв та ускладнити процес постачання запчастин для воєнної техніки, якої так гостро потребують наші вояки, що боронять нас від путінської орди!


По-сьоме, вся ця історія — це лише димова завіса, окозамилювання, щоб вороги України думали немов у нас нема нічого крім металобрухту із б/ушними російським запчастинами, а насправді ПОП вже давно створив найпотужнішу армію у світі, обладнану найкращими зразками найновішої зброї, просто це тримається у таємниці і правильно робиться — не можна викладати козирі на стіл. І вся ця історія лише геніальна задумка найвеличнішого головнокомандуючого всіх часів і народів — ввести ворога в оману, мовляв нехай думають, що у нас тут тотальна корупція і розкрадання бюджету в оборонці, а насправді — ми вже навіть перевершили найкращі армії НАТО, про що говорять навіть закордонні експерти. 
Словом, Героям Слава! Порошенко всіх переграв і якщо не Порошенко — то Путін