Вибори-2019: Тимошенко стала Національним лідером перегонів — Василь Вакаров

Політолог, член незалежного пулу експертів ІНПОЛІТ Василь Вакаров згадав діяльність у минулому Юлії Тимошенко, а також проаналізував її «Новий курс».

Перш за все політолог розповів про обрання в минулому Тимошенко прем»єром, та про те, які питання їй вдалося успішно вирішити.

«Двадцять років тому у нас не було війни, але світло відключали цілим регіонам по всій країні. Люди місяцями жили у темряві і шукали різні способи, як обігрити власні будинки. Окрім цього людям не виплачували зарплатню, а у кращому випадку розраховуватися продукцією і товаром. Для того, щоб вирішити ці проблеми, і тоді Віце-прем’єр-міністром призначили Юлію Тимошенко. За рік її роботи люди забули за «веєрні відключення» та «товарні зарплати». І зараз, коли Тимошенко каже, що після обрання її президентом України, вона знизить ціну на газ — їй вірять. Люди, прості громадяни вірять у її рішучість і можливість. Саме такими конкретними справами, які бачили і знали всі запам’яталася Тимошенко«, — повідомив Василь Вакаров.

Далі політолог наголосив на «Новому курсі» Тимошенко, котрий вона запропонувала для простих людей.

«Маючи такий політичний капітал Тимошенко звернулася до людей із «Новим курсом», яким запропонувала суспільству домовитися поміж собою про подальше життя. Бо саме узгодження позицій є тим фундаментом, на якому можно будувати націю. Проста артикуляція ідей, звернення до людей за обговоренням та пропозиціями дала Тимошенко зворотній зв’язок, і вже це зробило її політиком, який сформував повістку дня в країні«, — сказав він.

Також експерт ІНПОЛІТ поділився своєю думкою про те, чому Тимошенко можна вважати Національним лідером у майбутніх президентських перегонах-2019.

«Результат діяльності у минулому та сформована суспільна повістка дня є, на мій погляд, тими факторами, які зробили Тимошенко лідером президентської гонки майже у всіх регіонах . Національним лідером«, — зробив висновок Василь Вакаров.