Візит Меркель до Києва: чому Порошенко не виконав свої обіцянки? — Вакаров

Політолог, член незалежного пулу експертів ІНПОЛІТ Василь Вакаров прокоментував візит канцлера Німеччина Ангели Меркель до Києва.

За підсумками візиту Меркель в Україну німецьке видання розмістило матеріал про те, що уже наступного року їхня лідер буде зустрічатися з новим керівником України, оскільки діючий президент не виконав зобов’язання, які брав на початку своєї каденції.
А чому так сталося? У чому причини?? А вони на поверхні.

Уся справа в тому, що Петро Порошенко виявився не ефективним менеджером.
Він не зміг вивезти країну на такий рівень, який обіцяв. Люди в країні живуть значно гірше ніж жили. За всіма показниками. Україна визнан найбіднішою країною в Європі.
А такого ніколи не було!


Збільшився розрив між рівнем багатсва невеликої групи людей із оточення Порошенка і більшістю громадян України. І для покращення рівня життя Німеччина з наступного року змушена буде відкрити свій ринок для працевлаштування українців.
І це все відбувається на фоні колосального рівня корупції.


А подолання корупції було одним із головних обіцянок Порошенка на початку його каденції.
Із такими оцінками неефективного менеджменту діючого президента співпадають і всі (без виключення) дослідження соціологів, які вказують на те, що рейтинг недовіри до Порошенка сягає більше 80%.


Не додають симпатиків Порошенку і всі його ініціативи, направлені на патріотичні почуття гомадян України. Натомість Юлія Тимошенко, хоча і потроху, але все ж нарощує власний рейтинг і збільшує число громадян, які хочуть бачити саме її на чолі України.


Тим більше, що лідерка Батьківщини презентувала чіткі параметри курсу, який наразі обговорюється в суспільстві:
переможний мир;
достойні стандарти рівня життя
та
впевненість у завтрашньому дні.


Немаловажним також є той факт, що пані Меркель і Тимошенко давно знайомі і будуть співпрацювати без посередників. А довіра між лідерами є найкращим фудаментом для подальшої успішної співпраці..