Влада спробує встановити контроль над деякими ЗМІ — Кость Бондаренко

Політолог, провідний експерт ІНПОЛІТ Кость Бондаренко на своїй сторінці у соцмережі Facebook поділився інформацією про те, що представники влади найближчими днями спробують встановити контроль над деякими ЗМІ.

«Сорока на хвості принесла чутку про те, що найближчими днями представники влади спробують встановити контроль над низкою засобів масової інформації. У зоні ризику перебувають УМХ, канал ZIK, сайт «Апостроф». При цьому — як часто буває у таких випадках — у рейдерів будуть усі необхідні документи та постанови судів. А апеляція постраждалих до світової громадськості і правозахисних організацій обернеться офіційною відповіддю з боку влади: «Клевещуть! Ніхто більше, ніж ми не дбають про свободу слова. Ось гляньте: навіть є список із 47 журналістів і блогерів, яким ми зберегли життя, захистили від Путіна і надали їм охорону. А то все, що ви показуєте, — господарські суперечки між власниками, не більше». 
Дуже хочеться, щоби чутки залишалися чутками. Бо так само подейкують, що готується і «третій інформпакет» (якщо «Вести» та «Страну» розглядати як першу хвилю)«, — написав Кость Петрович.