Владислав Дзивідзінський: Аграрна партія Скоцика бореться з рейдерством проросійських сил

Політолог, член незалежного пулу експертів ІНПОЛІТ Владислав Дзивідзінський на своїй сторінці в соцмережі прокоментував скуповування ЗМІ та політичне рейдерство тих політиків, котрі давно втратили прихильність виборців.

Тотальне скуповування засобів масової інформації, політичне рейдерство збоку тих, хто давно втратив довіру електорату — на жаль, це означає початок жорстокої передвиборчої боротьби.
І яким чином реагують ті політичні сили, які опинилися “під прицілом” ?

Одна з найстаріших партій України, що зараз динамічно розвиваються — Аграрна партія стала мішенню для політичного рейдерства від проросійських сил. Проте її лідер Віталій Скоцик не збирається відступати та в нинішніх обставинах діє доволі рішуче. На офіційному сайті АПУ йдеться про те, що Скоцик направив звернення до контрольно-ревізійної комісії, щоб проаналізувати на предмет відповідності до Статуту партії, в тому числі дії однопартійців Олега Корбана та Сергія Гайдая. Зазначається, що впродовж терміну перевірки Корбана відсторонено від посади заступника голови партії. Крім того, на 13 вересня заплановано засідання Політичної ради Аграрної партії, на якому будуть вирішено питання щодо виключення з лав Аграрної партії заступників голови Олега Корбана і Едуарда Зейналова, членів Політичної ради і Президії Політичної Ради Володимира Шандри і Володимира Євдокимова та радника голови партії Василя Данилова.