Як вибори вплинуть на простих громадян? — Валентин Гладких

Андрій Бузаров запросив для участі у своїй програмі «Про політику з Бузаровим» цікавого співрозмовника-Валентина Гладких, який є висококваліфікованим спеціалістом в галузі внутрішньої і зовнішньої політики, експертом аналітичного порталу «Слово і Діло» та ІНПОЛІТ.

З паном Валентином поговорили про майбутні президентські вибори і те як цей період вплине на громадян України. Обговорили вже стовідсоткових кандидатів і дійшли до висновку, що Юлія Тимошенко, Петро Порошенко і Юрій Бойко входять в трійку лідерів. У Тимошенко є програма «Новий економічний курс», Порошенко має фінансовий, ресурсний і кадровий потенціал, а Юрій Бойко чітко знає стратегію з розвитку Донбасу.

На думку, Валентина Гладких, багато претендентів йдуть на вибори аби просунути свій партійний проект, а дехто погодився стати технічним кандидатом. Валентин додав, що фігура Зеленського має велике електоральне поле, натомість відсутність адміністративного, фінансового і організаційного ресурсу може знизити його шанси на президентських перегонах.