Яке відношення має Зеленський до справи Гандзюк? — Валентин Гладких

«На зустріч із Зеленським у Херсоні не акредитували низку журналістів, бо вони могли б поставити незручні питання, наприклад, щодо розслідування вбивства Каті Гандзюк»…

Я, звісно, перепрошую, бо це точно не моя справа, але месіджі можна було б якось оновити up to date, бо питання щодо вбивства Каті Гандзюк точно не було б для Зеленського важким.
Безпосередні виконавці вже за ґратами; щодо організаторів та замовників, то СБУ (вже під керівництвом пана Баканова, між іншим) нібито завершила досудове розслідування, забезпечила екстрадицію пана Левіна, який підозрюється в організації вбивства і наразі перебуває під арештом. Так само під вартою опинився й підозрюваний у замовленні вбивства пан Мангер.
Далі справа за судом.


Що саме може бути незручним у цій справі для Зеленського я, щиро кажучи, геть не розумію, бо сталася ця трагедія задовго до обрання Зеленського Президентом, фігурують у справі люди жодним чином не пов’язані ані з Зеленським, ані з СН. Натомість успіхи слідства щодо встановлення та притягнення до відповідальності осіб, підозрюваних у замовленні та організації вбивства, заслуговують на позитивне висвітлення і грають швидше на користь новому керівництву СБУ.


Я розумію, що рівень довіри суспільства до правоохоронних, антикорупційних, силових та судових органів залишає бажати кращого; розумію, що опозиція має критикувати владу і бути прискіпливою до будь-яких її прорахунків та фак-апів, але не треба все доводити до абсурду, вкладаючи у пропагандистську систему координат.


Нащо так тупо натягувати сову на глобус, як то кажуть?