Які є плюси у Мараєва та хто за нього буде голосувати? — Сергій Биков

Політтехнолог, Голова ІНПОЛІТ Сергій Биков написав блог про висунення Євгена Мураєва на посаду президента від партії НАШ.

Відбувся черговий з’їзд, на якому висуното нового кандидата у Президенти України.

Партія НАШІ прогнозовано висунула на цей високий пост Євгена Мураєва. Показово, що націоналізований Приват-Банк чомусь відмовився надати послугу з поповнення партійного рахунку для сплати реєстраційного внеску.

Щодо самої персони Євгена Мураєва, можу констатувати, що він є харизматичним молодим політиком, який має гарну електоральну базу на Сході України та суттєві можливості для розширення власної підтримки.

За останніми данними соціологічної групи «Рейтинг», у східних областях України за Євгенія Мураєва готові проголосувати понад 12% виборців. Це гарний старт для нової політичної партії та молодого політика. Передумовами підтримки Мураєва у макрорегіоні є його промислове минуле, а також, зважене і прагматичне бачення майбутнього України. Додаткового плюсу Мураєву в очах східних виборців надає боротьба за право голосувати українцям, які перебувають на території РФ.

Зрештою, якщо партія не висуває кандидата на найвищий пост та не бореться за владу, тоді така партія існує лише на папері.