Олег Саакян про інтерв’ю з Портновим: ефір із Hard перетворився в «теплу ванну»

Політолог, член інституту публічної політики та консалтингу ІНПОЛІТ Олег Саакян на своїй сторінці в соцмережі Facebook прокоментував одіозне ітнервю Наталі Влащенко з Андрієм Портновим.

«Можливо, здивуєтесь, в мене претензія до ЗІКу не з приводу появи в ефірі Портнова, бо не бачу особливої різниці між ним й не вилазними з ящика Вілкулом, Бойко, Гончаренко та іншими екс-ригіоналами. Їх притягнули до відповідальності? Ні. З ними домовилися на владному рівні? Очевидно, що так. Тож, журналісти нічого не видумують, а показують реальність такою, як вона є» — написав Олег Саакян.

«Моя претензія до якості й відповідальності цього «дзеркала», яке очивидно вирішило грати в одні ворота відносно персони Медвечука й відбілювати його. Також мені цікаво, чому ефір з одіозним Портновим ставлять акурат у вечір однієї з найзнаковіших дат сучасної історії — це більше схоже на провокацію та плювок в обличчя суспільству, ніж щеплення. Мені не зрозуміла та «тепла ванна», в яку перетворився «жорсткий» (Hard) ефір«, — висловив своє здивуваня політичний експерт.

«Тож, проблема не в самій появі Портнова, а в тому, що «цербери демократії» виявилися далеко не церберами й далеко не демократії. P.S. Хоча, якщо Медвечук вільно літає між Києвом та Московою, має повноваження від Президента представляти Україну в Мінську, то, мабуть, головна проблема не стільки в дзеркалі, скільки в ситуації, яку воно має відображати…«, — зробив висновок Олег Саакян.