Про Інститут

Інститут публічної політики та консалтингу (ІНПОЛІТ) – найбільший аналітичний центр в Україні за кількістю громадських експертів.

Наша стратегічна мета – зробити українську публічну політику якісною.

Наша тактична мета — забезпечити якісний супровід політичної та суспільної діяльності, зокрема й електоральних кампаній.

Наша команда консультує керівництво політичних партій, народних депутатів, депутатів місцевих рад, незалежних політиків та громадських діячів, а також надає свої послуги для політичних партій та громадських рухів.

Досвід нашої команди, включаючи вузькоспрямованих експертів, аналітиків, політичних консультантів, політтехнологів, запропонує оптимальні шляхи та найширший інструментарій для досягнення Ваших політичних цілей.

Експерти ІНПОЛІТ беруть участь у публічних та закритих круглих столах, конференціях та експертних обговореннях, а також ІНПОЛІТ є організатором таких заходів.

Чому ми створили Інститут?

Нам набридло спостерігати пласку політичну гру, низький рівень професіоналізму політиків. Ми хочемо підняти на новий рівень українську політику як місцевого, так і національного рівня.

2015 року рішенням Правління ІНПОЛІТ очолив політконсультант Сергій Биков. Сергій Биков – досвідчений молодий професіонал в Україні, який сконцентрований на питаннях внутрішньої політики та проблем парламентаризму. Сергій Биков спеціалізується на проведенні кризових політичних кампаній та супроводжує найскладніших клієнтів Інституту.