Биков: Тимошенко вчергове показала – вона єдиний кандидат у президенти, що об’єднує Україну

Політтехнолог, Голова ІНПОЛІТ Сергій Биков привітав Україну із Днем Собороності та розповів про форум з цього приводу, який ініціювала Юлія Тимошенко.

Вітаю Україну з Днем Соборності! Рівно 100 років тому Україна об’єдналась у боротьбі за свою незалежність, сьогодні ми спостерігаємо аналогічну картину.

Майже 10 тисяч учасників Форуму з нагоди Дня Соборності зібрались у столичному Палаці Спорту. Це найбільший політичний захід за часів незалежної України. Тут представники усіх професій, з усіх куточків України. Селяни та промисловці, духовенство та студенти, військові та волонтери, медики та музиканти, підприємці та науковці, вчителі та військові. Жодна з верств населення, жодна професія, жодна вікова група не залишилась без запрошення.

Тимошенко вміло тримає слово, почувається впевнено, усім своїм виглядом вона випромінює рішучість. Українці об’єднались, аби зламати владу олігархів та обрати свого Президента. Президента, який представляє інтереси людей, пропонує покроковий план наведення порядку у державі та має волю втілити свою програму.

Новий курс України надає змістовні відповіді на питання суспільного життя, національних викликів та особистих проблем українців. Це інструкція до виконання новому Президенту.

Юлія Тимошенко вчергове показала – вона єдиний кандидат у президенти, що об’єднує Україну. Країну, яку політики, чиновники і транснаціональні олігархи намагаються розривати на шматки, країну, землі якої топчуть ворожим чоботом, об’єднує одна сильна жінка.

Емоційність заходу перевершує всі очікування. Ніби, улюблений футбольний клуб виходить у фінал Ліги Чемпіонів. Відмінність лише у тому, що перемога тут залежить від кожного виборця.