Биков: влада намагається наліпити на Тимошенко кремлівську мітку

Сергій Биков
Політичний консультант, Голова Інституту публичної политіки та консалтингу ІНПОЛІТ

На сьогодні заплановано візит лідерки Батьківщини Юлії Тимошенко до Кривого Рогу. Вночі у середмісті було розклеєно фальшиві бігборди, на котрих зображено Юлію Тимошенко у компанії Путіна та Медведчука. Очевидно, що це новий етап кампанії з дискредитації лідерки виборчих перегонів.  Вночі невідомі особи розмістили ці плакати прямо зверху на справжні рекламні площі.

Замовником брудної кампанії проти Тимошенко є влада, про це у своєму дописі на Фейсбук повідомив Голова аналітичного центру ІНПОЛІТ Сергій Биков:

«Сьогодні після обговорення з експертами Нового економічного курсу, Юлія Тимошенко поїде до Кривого Рогу. Аби обговорити з містянами Новий курс України – дорожню карту, як швидко навести лад у державі, відродити економіку, збільшити доходи громадян та відновити справедливість.

Влада підготувалась до візиту Тимошенко «по-новому»

Сьогодні ж вночі за вказівкою з Банкової у Кривому Розі було розвішано бігборди з зображеннями Тимошенко, Медведчука та Путіна. Так влада намагається наліпити на Юлію Тимошенко «кремлівську мітку». Показово, що це робиться проти Тимошенко, котру за дорученням Путіна Віктор Янукович кинув за ґрати. А з міністра економіки уряду Януковича та бізнесмено-президента, що наповнює бюджет країни – агресора намагаються «ліпити» патріота.» — пише експерт.

Биков повідомив, що до розміщення антиреклами Тимошенко у Кривому Розі причетний відомий нардеп Костянтин Усов:

«За моїми джерелами, до цієї чорнухи може бути причетний криворізький нардеп від БПП Костянтин Усов, який випросив собі субвенцію на округ у розмірі пів мільярда гривень. Усов відомий у місті не своїми журналістськими розслідуваннями чи депутатською діяльністю, а руйнуванням криворізьких парків під виглядом реконструкції. Гроші ж треба відпрацьовувати, вірно?» — пише Сергій Биков

Експерт також акцентує увагу, що кампанія з дискредитації Тимошенко проводиться Банковою у координації з Кремлем:

«Спроба прив’язати Путіна до Тимошенко – це спільна злагоджена робота Банкової та Кремля. Почитайте доповідь Путіна на форумі Валдай, він прямо підігрує Порошенку.

Це фінальний акорд влади, яка чотири роки грабує країну і народ, та не здатна запропонувати чогось іншого, аніж стояти з простягнутою рукою на паперті.» — підсумував Сергій Биков