Пост Сергія Бикова у фейсбуці:

Думаю, ви вже чули, що Великобританія скасувала усі квоти та мита для українських товарів.

Це велика перемога української дипломатії і насамперед нашого мінекономіки. Перша віце-прем’єр Юлія Свириденко наголошує, що Великобританія показала приклад, що скасувати всі збори для України можливо. Це дійсно показовий момент.

Тепер ніхто у світі не зможе крутитись і говорити, ніби скасовувати митні збори для наших товарів неможливо. Це не просто можливо, а й необхідно, щоб ми забезпечили продовольчу безпеку всього світу та сформували економіку Нового часу.

Ще кілька місяців назад казали, що відмовитися від російських енергоресурсів нібито неможливо. Сьогодні бачимо, що від вугілля вже відмовилися. Далі на черзі нафту та газ – основні джерела наповнення кривавого бюджету країни-терориста. Ми маємо домогтися, щоб російські енергоресурси не лише не купували безпосередньо цивілізовані країни, а й щоб вони відмовилися від усіх енергоресурсів, де є російські складові.

Якщо ми хочемо досягти реального світового світу, то ми повинні ізолювати росію і допомогти їм “продати” головний заповіт Проханова: щоб російський народ-хом’як пішов у ліс і харчувався корінцями і цибулинками. Вони самі цього хотіли. А цивілізований світ розвиватиметься в гармонії та синергії)