Кремлівського начальника Україна вже не тільки дратує і викликає у нього агресію – вона його лякає.

Шабаш побєдобєсія у Москві – день “зіпсованої перемоги”. Українці зіпсували Путіну головне свято. Жодної перемоги Росії на військовому фронті. Нема кого і що поставити в перерахований кремлівським начальником список російських переможців і перемог.

Взагалі, для Путіна підходить інший список російських імператорів – Павло І, Микола І, Микола ІІ. Він його може ідеально продовжити, можливо, зі своїм оригінальним фіналом.

Ніхто з зарубіжних гостей не приїхав на путінське свято. А президент Зеленський у цей час, як головний гість, бере участь у саміті “Великої сімки”, з якої Путіна вигнали ще в 2014 році і тепер таврують його як військового злочинця.

І тут ще й президент США Байден підписав закон про ленд-ліз для України.Play Video

А оскільки саме українці зіпсували Путіну його головне свято, чи не тому він уникав згадувати Україну у своєму виступі?

Тут по Фрейду, тільки навпаки – свідоме уникання згадки неприємного явища і того, що засмучує. Кремлівського начальника Україна вже не тільки дратує і викликає у нього агресію – вона його лякає. Він цього, напевно, ще не усвідомлює, але раз боїться згадувати, значить, реально боїться.

Бійся, Путін! Головні страхи ще попереду.

На додаток до всіх путінських проблем ще й літак “судного дня” не злетів. Тож авіаційний парад довелося скасовувати. Одні обломи. Але “судний день” на Путіна ще чекає. Нехай готується.

Володимир Фесенко, голова правління Центру прикладних політичних досліджень “Пента”