Не буде Путіна – росіяни призначать іншого упиря. Причому, навіть якщо ця людина колись і не виглядала упирем, вона буде змушена ним стати.

Головна проблема із “хорошими русскими”, про яких у нас так люблять говорити, полягає у тому, що, незалежно від того, чи справді вони “хороші” чи “не хороші”. У своїй країни вони все одно – ніхто.

Вони зараз можуть каятися або, навпаки, “качати права”, вигадувати нові формати “духовного єднання”, мріяти про “цінності”, але це не матиме жодного значення.

Будь-яка людина з мінімальним розумінням цінностей ХХІ століття чужа на території Московщини.

От Путін – це справжній московит. І всі ці упирі з Держдуми РФ. І викрадачі унітазів, ґвалтівники та вбивці з російської армії. І дебільні “зірки” російського шоу-бізнесу. От вони – справжні московити.Play Video

Їх більшість, вони в Росії домінують і будуть завжди домінувати. Поки ця “цивілізація” не зникне.

Навіть якщо завтра бункерний дід подохне, це нічого там не змінить. Призначать іншого упиря, примусять усіх вірити, що цей упир – богообраний упир, упир-збирач земель, упир-геній. І все буде прекрасно. Навіть якщо він колись і не виглядав упирем, він буде змушений ним стати.

Все, чого росіяни хочуть – це кров, це вбивства, це знищення усього. Усі, хто цього не хочуть – це справді “націонал-зрадники”, бо вони змушені поставати проти власного дикого племені та шукати собі притулку в інших людських спільнотах.

Навіть якщо завтра вони оголосять про нову “перестройку”, то змістовно в РФ теж нічого не зміниться.

Коротше кажучи, “хорошие русские”, якщо вони хоч трохи “хороші” – уже не “русские”, і для сприйняття московитів нічого не значать.

Петро Олещук, політолог, викладач Київського національного університету ім. Тараса Шевченка