Денис Марчук поведал о проблемах аграрного сектора

Сьогодні аграрії стикаються не лише з економічними труднощами, а мають проблеми і з природними умовами, зокрема, посухою. Однак, сільгоспвиробники продовжують працювати у полі. І вони зможуть повною мірою виконати не лише внутрішні зобов’язання, щоб українці були з хлібом, а й реалізувати експортний потенціал країни, забезпечивши її валютною виручкою.

Заступник голови Всеукраїнської аграрної партії, член незалежного пулу експертів ІНПОЛІТ Денис Марчук у коментарі Ранок з Україною розповів про ситуацію в агросекторі.

Не дивлячись на несприятливі економічні та погодні умови, аграрії забезпечать Україну продуктами, — заступник голови ВАР

Сьогодні аграрії стикаються не лише з економічними труднощами, а мають проблеми і з природними умовами, зокрема, посухою. Однак, сільгоспвиробники продовжують працювати у полі. І вони зможуть повною мірою виконати не лише внутрішні зобов’язання, щоб українці були з хлібом, а й реалізувати експортний потенціал країни, забезпечивши її валютною виручкою, — заступник голови #ВАР Денис Марчук (Denys Marchuk) у коментарі Ранок з Україною про ситуацію в агросекторі.

Publiée par Всеукраїнська Аграрна Рада sur Jeudi 23 avril 2020