Хто буде вести перемовини з Путіним? — Вакаров

Хто буде вести перемовини з Путіним?
Зараз основна боротьба між олігархічними групами в Україні точиться за збереження та примноження власного капіталу і впливу на наступний політичний період.
Оскільки питання
— поставки нафти та нафтопродуктів,
газу (природнього і скрапленого),
вугілля та інших руд;
— торгівлі з Росією;
— переросподіл власності (як на Донбасі так і в Україні)
напряму залежать від волі президента Російської Федерації Владіміра Путіна, саме у черзі до нього штовхаються представники «української буржуазії та олігархату».
Вони ж бо розуміють, що ПЕРЕМОВНИК, у першу чергу буде проводити їх, через призму власних інтересів.
Саме тому публічні гравці у передвиборчих перегонах до Верховної Ради змагаються «за доступ до тіла».
Так, за останній час ми бачили офіційні зустрічі лідерів партіі «За життя» із керівником Уряду Російської Федерації Медведєвим та керівником «Газпрому» Міллером. Очевидно, що у Медведчука є хороші зв’язки із найвищим політичним керівництвом Росії, а у Бойка — міцні зв’язки із керівництвом «Газпрому». Лідерів цієї політичної сили постійно «крутять» на російських телевізійних каналах.
Ініціативу у цієї групи пробує перехватити інша олігархічна команда «Коломойського-Боголюбова». Їхні представники різко активізували «виходи» на різні «башні Кремля», одразу після першого туру президентських виборів. Телефонна розмова президента Зеленського з Путіним засвідчила, що Коломойський знову «у грі». Заяви Коломойського про відсутність російської армії на Донбасі у переводі на нормальну мову значать «Ну возьмите меня!»
Поки слабку позицію має група Ахметова, яку «покарано» за необ’єднання із «платформою» Бойко-Медведчука.
Цю групу Москва демонстративно відкидає. Депутати Ради, що представляють «Ахметовську» частину «Опозиційного блоку», всі поголовно потрапили в російські санкційні списки.
На федеральних російських каналах існує табу на будь-яку рекламу політичної сили, першим номером списку якої до Верховної Ради є Мураєв. Хоча Але вона має можливість підсилитися за рахунок депутатів-мажиротарників.
Лідера «Голосу» Вакарчука підтримує група Пінчука (хоча там є і інші «акціонери»). Нещодавна заява Святослава «про кримінальне переслідування перемовників із Москвою» розсмішила усіх інших олігархів. Вакарчук просто «спалився» цією заявою, продемонструвавши водночас величезне бажання і відсутність шансів на доступ до перемовин у цієї групи.
Юлія Тимошенко публічно пропонує команді Зеленського скласти коаліцію у майбутній Верховній Раді, але відповіді не отримала. Це може свідчити лише про одне — олігархи не «сталять» на неї. На федеральних каналах лідера «Батьківщини» не показують.
Олігарх Порошенко віддає останні сили, щоб пройти у парламент і мати хоча б якийсь захист від тих, кого він «кинув» і «розвів» за останні роки. Хоча це тільки відтягне час його розоріння. На домовленість із Путіним шансу у нього немає.
Але це тільки наш «внутрішній розклад».
Є транснаціональні гравці, котрі заявляючи про те, що «Росія має заплатити ціну», насправді мають на меті отримати свій шмат від «ЗАТ «Україна».
Їхні представники:
Данилюк
Коболєв,
Абромавичюс,
Рашкован
уже готові передати своїм господарам землю, природні ресурси, об’єкти інфраструктури та ще багато чого у разі призначення когось Прем’єр-міністром.
Але це вже інша розмова…
Хоча ні!
Усі ці речі відбуваються прямо зараз, на наших очах.
Пишу, щоб «БАЧИЛИ!»
Бо!!