«Не можеш зупинити — очоль й перероздай карти»: політолог прокментував події в Росії

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв після послання президента Володимира Путіна Федеральним зборам оголосив про відставку уряду. Про це повідомляють російські ЗМІ. Заяву про відставку Медведєв зробив на зустрічі Путіна з російським кабінетом міністрів. За його словами, зміни до Конституції, раніше анонсовані президентом Росії, «внесуть суттєві зміни в баланс влади».

Політолог, член незалежного пулу експертів ІНПОЛІТ Олег Саакян прокоментував вчинок Володимира Путіна.

«Не можеш зупинити — очоль й перероздай карти. Про сьогоднішні події у РФ. Путін вирішив перехопити процеси деструкції в РФ й скерувати їх визначений коридор транзиту. Заява, що конституція себе ще не вичерпала, це зізнання в тому, що себе вичерпало все інше.

Він зіграв на заспокоєння тим, що більше не буде президентом (прибере підряд), дасть більше повноважень парламенту й самоврядуванню (читай ФПГ та кланам), але опускає завісу (громадянство, 25 років проживання (це привіт Ходарковському) й модепує цей процес особисто (відставка уряду, про яку сам уряд окрім Мєдвєдєва не знав) та перетрушує на лояльність.Ключове тут — не може зупинити, а все далі — відтягування часу«, — написав Олег Саакян.