Олег Саакян: форум «Новий курс» — крок до кращої якості перегонів

Політолог, член незалежного пулу експертів ІНПОЛІТ Олег Саакян прокоментував проведення Юлією Тимошенко форуму «Новий курс».

Що якісно вирізняє Юлію Володимирівну, так це точне відчуття суспільного запиту й вміння формувати тренди. Спочатку це принесло їй виграш «соціологічного» сьогодення, а тепер допомагає у боротьбі за «ідейне» завтра.

В Україні є велика суспільна потреба у тому, щоб наступна кампанія по виборах Президента стала змаганням стратегічних ідей розвитку України, бачень та політик їх впровадження, а не традиційною боротьбою гасел іміджів. Цей Форум може стати майданчиком дієвої загальнонаціональної дискусії із зрозумілим провайдером нових ідей. Можливістю політично відрефлексувати запит на зміни, що був примітивно каналізований після революції й вилився в тотальне розчарування в політиці як такій та її відшаруванні від реального життя людей.

Звісно, судитимемо за результатами, але сам факт організації такого форуму лідером електоральних симпатій — це крок до кращої якості перегонів. Тож, обов`язково відвідаю й поділюся власними думками та враженнями)